درباره ما

مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت آوین

مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت آوین در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ در راستای ارتقاء سطح سلامت و تندرستی در شهر اصفهان تأسیس و شروع به فعالیت نموده است. مهمترین سیاست این مرکز درمانی، ارائه خدمات دهی بخش سلامت به همشهریان عزیز با بالاترین سطح کیفی می باشد و سعی گردیده است که همواره خدمات رسانی به مراجعین این مرکز همگام با استانداردهای روز جهان در حیطه سلامت و تندرستی باشد و از این رو همواره در حال ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خدمات دهی خدمات رسانی به هم میهنان عزیز می باشیم. در این مرکزکارشناسان و پزشکان متخصص، دارای رتبه های علمی و پژوهشی برتر مشغول به فعالیت می‌باشند.

خدمات ما
این مرکز شامل بخش های زنان و مامایی، اطفال، پزشکی عمومی، پزشکی متخصص، پزشکی اجتماعی، تغذیه و تناسب اندام، مشاوره و روانشناسی می‌باشد. مشاوره و روانشناسی در زمینه های فردی (تحصیلی، انتخاب رشته و کنکور) مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی، خانواده و کودک، طلاق، خیانت و درمان شکست های عاطفی انجام می‌گردد. در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری های غیر واگیر همچون(دیابت، فشارخون، چربی خون، انواع سرطان ها و کبد چرب) به صورت تخصصی در این کلینیک پیگیری و تشکیل پرونده انجام می‌شود. در این مرکز برای پیش برد اهداف برای ارتقای سلامت و آگاهی بخشی زندگی بهتر، دوره های آموزشی در زمینه های سبک زندگی سالم و پیشگیری از رفتار های پر خطر، تحصیلی، زوج درمانی و طلاق، افسردگی ترک سیگار و نیز دوره های آمادگی زایمان برگزار می‌شود.
پرسنل بخش درمانی و اطلاع رسانی
در خصوص جذب پرسنل بخش درمانی و اطلاع رسانی، همواره سعی شده تا از افراد متخصص، مجرب، دلسوز و کوشا استفاده شود تا امور مراجعین محترم در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. به منظور ارائه‌ خدمات بهتر به مراجعین محترم، در این مرکز سعی شده که از وسایل و تجهیزات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی و با مجوز رسمی وزارت بهداشت استفاده شود. یکی از مهمترین افق های پیش روی این کلینیک کسب رضایت هرچه بیشتر مراجعین و تلاش در راستای خدمات درمانی هر چه بهتر می‌باشد.

گواهینامه ها