لاغری سریع شکم با ورزش و ایروبیک در خانه

لاغری سریع شکم با ورزش و ایروبیک در خانه

خیلی از اطلاعات ناقص و غیر علمی در فضای وب برای لاغری سریع در خانه وجود دارد که نمی‌توان به آن‌ها تکیه کرد و به جای به دست آوردن سلامتی، سلامتی خود را به خطر انداخت.

 افزایش وزن همیشه راحت تر از خلاص شدن از شر وزن اضافی است. پس این بار لاغری سریع با ورزش در خانه را امتحان کنید و در مدن زمان اندک نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر ورزش کردن داشتن رژیم های مناسب نظیر رژیم کتوژنیک نیز می‌تواند به لاغری سریع کمک کند.

 لاغری سریع با ورزش در خانه

اگر تازه ورزش می‌کنید و می‌خواهید وزن کم کرده و سریع به لاغری و تناسب اندام برسید، دیگر نیاز به رفتن به باشگاه نیست و می‌توانید تمرین عالی را در خانه بدون نیاز به ابزارهای متفاوت انجام دهید.

 برای این که پمپاژ خون در بدن شما به خوبی انجام شود و باعث لاغری سریع شود، این تمرینات گزینه مناسبی هستند:

خزیدن عنکبوتی

ابتدا در وضعیت فشار کامل روی زمین قرار بگیرید، بازوها با مچ زیر شانه ها کشیده شده باشد و بدن از سر تا پاشنه پا یک خط مستقیم تشکیل دهد.

 سپس پای راست را به جلو کشیده تا هنگامی که با دست چپ به جلو می روید، زانوی راست را به سمت آرنج راست ببرید.

حالا درحالی‌که با دست راست به جلو می روید، دو طرف خود را تغییر داده و زانوی چپ را به سمت آرنج بیاورید. به حالت خمیده به مدت ۳۰ ثانیه به جلو بروید و سپس حرکت معکوس را برای بازگشت شروع کنید.

نکته: هنگام خزیدن اجازه ندهید باسن شما خیلی بلند شود.

ایروبیک در خانه برای لاغری

برای اکثراً ما رفتن به باشگاه حداقل سه بار در هفته دشوار است. روش مؤثر که همانند باشگاه اثرگذار است ایروبیک در خانه برای لاغری است که می‌توانید ورزشی هوازی را در منزل تمرین کرده و باعث لاغری خود شوید.

البته در طی یک ماه می‌توان مزایای قابل‌توجهی را مشاهده کرد. همچنین سلامت قلب و عروق شمارا تقویت کرده و استقامت شما را افزایش داده و اضطراب و افسردگی را در وجود شما کاهش می‌دهد که باعث تقویت انرژی شما می‌شود. مطالعات نشان می‌دهد که یک تمرین پرش به مدت ۴۵ دقیقه می‌تواند تا ۴۵۰ کالری شما را بسوزاند.

روش محبوب ایروبیک در خانه برای لاغری

بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید و دسته‌های طناب پرش را محکم بگیرید. طناب را بالای سر خود بچرخانید و با نزدیک شدن طناب به جلوی پاهای خود، سریع از روی آن بپرید.

ممکن است برای ادامه کار با کمی سرعت، نیاز به تمرین بیش تر و منظم داشته باشید.

روش پیچ و تاب روسی

روی تشک بنشینید و زانو‌های خود را کمی خم کنید. حالا پاشنه های خود را روی تشک صاف کرده و شروع به خم شدن به طرف عقب کنید.

تا زمانی که احساس کنید اعضلات شکم درگیر شده‌اند می‌توانید ابتدا روی زمین دراز بکشید و زانو ها را خم کرده و بالاتنه را به سمت زانوها بلند کنید.

طوری که حروف V را تشکیل می دهید. بازوها را نیز جلوی صورت گرفته و به آرامی از یک طرف به طرف دیگر بچرخانید. می‌توانید برای بهتر حرکت کردن به این سمت و آن سمت، نوپ یا وزنه را در دست بگیرید.

ورزشی برای لاغری شکم

لاغری 2

از بین ورزشی برای لاغری شکم می توان به سریع‌ترین روش برای سوزاندن چربی یعنی کرانچ اشاره کرد.

 انجام این ورزش در خانه برای لاغری شکم بدون نیاز به تجهیزات بسیار آسان است. ابتدا صاف روی زمین دراز بکشید، دست خود را پشت سر قرار داده و زانوهای خود را خم کنید و پاها را صاف روی زمین قرار دهید. بالا تنه را از زمین باند کرده و هنگام بالا آمدن، نفس خود را خارج کنید و هنگام پایین آمدن، هوا را به ریه‌های استنشاق کنید. این کار را چند دقیقه انجام دهید و سپس آرام باشید.

سخن آخر

برای نتیجه گرفتن از لاغری سریع با ورزش در خانه و ایروبیک در خانه برای لاغری، در خانه تمرینات لازم را انجام دهید و دقت کنید که با یک روز نتیجه ایده آل به دست نمی‌آید و باید به صورت مداوم ورزش ها را تکرار کنید.

در طی زمان تغییرات حاصل شده را مشاهده خواهید کرد. همچنین ورزشی برای لاغری شکم نیز موجود است که در بالا اشاره شد و می‌توانید برای سوزاندن چربی‌های شکم از آن بهره مند شوید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *