همه چیز درمورد لیپوماتیک

روزه گرفتن و لاغری
با روزه گرفتن لاغر شوید!
اردیبهشت 9, 1398
راهکارهای چاقی صورت
برای چاقی صورت چه بخوریم؟
اردیبهشت 13, 1398

همه چیز درمورد لیپوماتیک

پیکر تراشی لیپوماتیک

پیکر تراشی لیپوماتیک

همه چیز درمورد لیپوماتیک

پیکر تراشی لیپوماتیک یک روش جراحی برای لاغری و رفع چربی های اضافه ی بدن است. در این مقاله به سوالات متداول درمورد لیپوماتیک پاسخ خواهیم داد.

به طور کلی پیکر تراشی چیست؟

پیکر تراشی به طور کلی به انواع روش های تهاجمی و غیر تهاجمی گفته می شود که به وسیله ی آن ها می توان قسمت های مختلف بدن را لاغر کرد و به شکل دلخواه درآورد. دستگاه لیپوماتیک که پیکر تراشی لیپوماتیک توسط آن انجام می شود یکی از دستگاه های لیپولیز است.

عمل های پیکر تراشی یا فرم دهی اندام های مختلف بدن با روش های تخلیه چربی انجام می شود که این روش ها به شرح زیر هستند:

لیپولیز

لیپوماتیک

بادی جت

پیکر تراشی لیپوماتیک چیست؟

روش لیپوماتیک از نوین ترین روش های تخلیه ی چربی است. در این روش مشکلاتی که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت برطرف شده است. در این روش سلول های چربی به صورت فیزیکی و توسط کانولا تخریب شده و به آرامی از بدن خارج می شوند.

چون در این روش از لیزر و حرارت استفاده نمی شود احتمال فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است. در واقع لیپوماتیک به سفت تر شدن و لیفت پوست نیز کمک میکند. به طور کلی از لیپوماتیک تغییر سایز, حجم و فرم اندام ها و رفع سلولیت است.

روش لیپوماتیک چگونه کار می کند؟

در روش لیپوماتیک با استفاده از امواج مادون صوت (اولتراسوند) عمل شل کردن چربی را انجام می دهند. در واقع امواج اولتراسوند پس از برخورد با بافت چربی آن ها را تخریب می کنند. استفاده از این روش بسیار دقیق و ظریف است و می توان برای رفع غبغب, بالای سینه, اطراف زانو و بزرگی سینه ی آقایان نیز استفاده کرد. علاوه بر این, در لیپوماتیک آسیبی به سلول های چربی نمی رسد. بنابراین می توان از چربی که از بدن فرد خارج شده برای تزریق به نواحی دیگر مثل سینه و باسن استفاده کرد.

لیپوماتیک در چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود؟

تمام نقاط بدن از جمله

شکم و پهلو

بازو

غبغب

باسن و ساق پا

پشت

مدت زمان بهبودی چه قدر است؟

در روش های قدیمی تر به دلیل استفاده زیاد از مایع بی حسی , بیهوشی و آسیب زیاد به بافتها, برای بهبودی کامل به دو ماه زمان احتیاج داشتیم. اما در لیپوماتیک بیشتر افراد می توانند فعالیت های روزانه را فردای عمل آغاز کنند. پس از 3 روز آثار عمل کاملا از بین می رود. و مدت زمان پوشیدن گن دو هفته پس از عمل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *