لاغری موضعی با دستگاه آر اف

,رژیم لاغری, خوراکی های مخصوص لاغری, رژیم غذایی, چربی سوزی
چند خوراکی که برای لاغر شدن ضروری است!
اردیبهشت 5, 1398
دلایل چاقی
چاقی چیست؟
اردیبهشت 7, 1398

لاغری موضعی با دستگاه آر اف

لاغری موضعی با دستگاه آر اف

لاغری موضعی با آر اف

لاغری موضعی با روش آر اف

لاغری موضعی با دستگاه آر اف یکی از بهترین روش های مطرح در دنیا ست. این روزها با سبک زندگی مدرن, کم تحرکی و تغذیه ی نامناسب, چاقی به یکی از مشکلات فراگیر بین مردم تبدیل شده است. بسیاری از افراد از انباشته شدن چربی در نواحی مختلف بدن خود ناراضی هستند. گاهی اوقات این چربی های موضعی سفت و مقاوم خواهند شد. برای مثال چربی های انباشته شده در شکم, پهلو, ران و باسن دیرتر از سایر نقاط بدن سوزانده می شوند.

روش آر اف چگونه عمل می کند؟

در روش آر اف, چربی های موضعی توسط امواج رادیویی شکسته می شوند. پس از شکسته شدن بافت های چربی مستعد دفع و استفاده در سوخت و ساز می شوند. در روش آر اف میتوان با حذف چربی باعث کاهش یک تا 3 سایز در فرد شد. لاغری با آر اف برای تمامی نقاط بدن قابل استفاده است. از روش آر اف می توان برای نواحی بازوها, شکم, باسن, ران, و حتی صورت استفاده کرد.

مزایای لاغری موضعی با دستگاه آر اف چیست؟

این روش علاوه بر اینکه باعث از بین رفتن سلولیت و تجمع چربی زیر پوست می شود, بر روی چربی های انباشته شده ی مقاوم نیز تاثیر می گذارد. روش های دیگر حذف چربی مانند عمل های جراحی تهاجمی هستند. روش های تهاجمی به دوران نقاهت پس از درمان نیاز دارند و بسیاری از افراد به همین دلیل از روش های جراحی هراس دارند. اما روش آر اف غیر تهاجمی بوده و کاملا بدون خطر است.

آر اف به چند روش انجام می شود؟

آر اف به دو روش تک قطبی و دوقطبی انجام می شود. امواج رادیو فرکانسی در این روش ها به ترتیب تا عمق 20 و 4 میلی متر نفوذ می کنند. حالت اول بر پوست و چربی های تجمع یافته تاثیر میگذارد. اما حالت دوم که عمق نفوذ کمتری دارد فقط روی پوست و کلاژن سازی تاثیر دارد و برای مصارف جوان سازی استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *