لاغری موضعی با روش ویزر

فست فود و چاقی, فست فود و افزایش وزن, مضرات فست فود
اگر به خوردن فست فود علاقه دارید بهتر است این نکات را بدانید!
اردیبهشت 3, 1398
,رژیم لاغری, خوراکی های مخصوص لاغری, رژیم غذایی, چربی سوزی
چند خوراکی که برای لاغر شدن ضروری است!
اردیبهشت 5, 1398

لاغری موضعی با روش ویزر

ویزر لیپوساکشن

روش ویزر لیپوساکشن

لاغری با روش ویزر

روش ویزر چگونه کار می کند؟

ویزر مخفف عبارت  vibration amplification of sound energy resonance است. سلول های چربی در این روش توسط امواج اولتراسوند ذوب و به مایع تبدیل شده و پس از این چربی های ذوب شده از بدن دفع می شوند.

در این روش ابتدا از یک مایع به نام تامیسنت برای شل کردن بافت چربی استفاده می شود و سپس به تخریب این بافت ها و دفع ان ها زا بدن اقدام می شود.

این روش مانند آر اف و کویتیشن غیر تهاجمی بوده و بدون درد انجام می شود.  بسیاری از پزشکان این فرایند را با بی حسی موضعی انجام می دهند و نیازی به بیهوشی و یا بستری شدن فرد نیست. با اینکه این روش یکی از موثرترین و قدرتمند ترین روش های لاغری و از بین بردن چربی های اضافی است, در عملکرد بسیار ملایم است و هیچ آسیب و یا تهاجمی به بافت های بدن ایجاد نمی کند.

ممکن است پس از این روش کمی کبودی و یا ورم در افراد دیده شود که امری طبیعی است و پس از گذشت چند روز کاملا از بین خواهد رفت.

ویزر مناسب چه افرادی است؟

بسیاری از افراد حتی بعد از گرفتن رژیم های غذایی و انجام فعالیت های ورزشی نمی توانند به راحتی از شر چربی های محکم و ماندگار و سفت شده در بعضی نقاط بدنشان خلاص شوند. روش ویزر روشی مناسب و موثر برای رهایی از این چربیهای اضافی در نواحی مختلف بدن است.

مزایای روش ویزر چیست؟

ویزر لیپوساکشن برای تخلیه بافت نواحی چربی از بافت های مختلف حتی گردن نیز مورد استفاده است. از آنجایی که بافت های چربی که در این روش از بدن خارج می شوند هنوز سالم و زنده هستند میتوان از آن ها برای تزریق دوباره به دیگر نقاط بدن مثل سینه و باسن استفاده کرد. بنابراین با  در نظر گرفتن این مزیت, میتوان ویزر لیپوساکشن را نوعی روش پیکر تراشی و فرم دهی به بدن در نظر گرفت.

نواحی که می توانند با این روش لاغر شوند.

ویزر لیپوساکشن بسیار ظریف و با دقت عمل میکند. به همین دلیل میتوان از آن در نواحی مختلف مثل دست, پا, کمر و باسن, ساق پاها, گردن و حتی مچ پا نیز استفاده کرد. افراد یکه به بزرگ کردن و فرم دهی دوباره به سینه و باسن خود علاقه دارند می توانند از چربی هایی ک طی این جلسه از بدن خودشان استخراج می شود برای تزریق دوباره استفاده کنند. مزیت این روش این است که ماده خارجی و مصنوعی وارد بدن شخص نمی شود از چربی طبعی بدن خود او برای تزریق استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *