بادی جت

بادی جت چیست؟

بادی جت در واقع شباهت زیادی به روش لیپوساکشن دارد, با این تفاوت که در روش بادی جت لیپوساکشن با کمک فشار آب انجام میشود. در حقیقت می توان گفت بادی جت لیپوساکشنی است که در آن با استفاده از آب شبادی جت در واقع شباهت زیادی به روش لیپوساکشن دارد, با این تفاوت که در روش بادی جت لیپوساکشن با کمک فشار آب انجام میشود. در حقیقت می توان گفت بادی جت لیپوساکشنی استور برای جداسازی و تخلیه ی چربی ها از بدن استفاده می شود. لیپوساکشن با آب یا بادی جت, فناوری لیپوساکشن را به مرحله ای بالاتر ارتقا داده است.
این روش نسبت به جراحی سنتی بسیار دقیق تر و ملایم تر است و به جراح اجازه می دهد که عمل تخریب و تخلیه چربی را با دقت و ظرافت بیشتری انجام دهند. به این ترتیب درد به میزان قابل توجهی کاهش می یابد, ایمنی و سرعت ترمیم نیز بیشتر خواهد شد.
در واقع در این روش چربی های اضافی که در نقاط مختلف بدن تجمع پیدا کرده اند, مورد هدف آب قرار گرفته و پس از تخریب آن ها با فشار آب, از بدن خارج می شوند.

روش کار بادی جت چگونه است؟

در این روش در محل مورد نظر برشی کوچک ایجاد می کنند و بعد از آن یک جت آب که حاوی آب و بی حس کننده ی موضعی است آب را با فشار به چربی های نشانه گرفته شده هدایت میکند و باعث تخریب کنترل شده ی آن ها می شود. از آنجایی که در روش بادی جت چربی ها بسیار راحت تر از روش لیپوساکشن از بدن خارج می شوند, کبودی و تورم آن نیز نسبت به روش قدیمی لیپوساکشن بسیار کمتر است, باعث ایجاد آسیب های دیگر به بافت های همجوار نمی شود و زمان انجام آن نیز کوتاهتر است.

از بادی جت برای رفع چربی کدام مناطق می توان استفاده کرد؟

نواحی که میتوان از بادی جت در رفع چربی های آن ها استفاده کرد می توان به سینه, کمر, شکم, پهلو ها, ران ها, ساق پا, بازوها و گردن اشاره کرد.

مزایای بادی جت

درد و تورم و کبودی به کمترین میزان خود رسیده است.
روشی بسیار ظریف و دقیق است و برای فرم دهی به بدن بسیار مفید است.
به دلیل اینکه آسیبی به دیگر بافت ها وارد نمی شود دوران رفع التهابات بسیار کاهش یافته است.
نیاز به بیهوشی ندارد و به صورت بی حسی موضعی و سرپایی انجام می شود.
ماده ای خارجی یا شیمیایی وارد بدن نمی شود.
از آنجاییکه به بافت های عصبی همجوار آسیبی نمی رساند, پوست بعد از اعمال روش دچار فرورفتگی یا ناهمواری نمی شود.

درمان سلولیت

در این روش بافت چربی خارج شده بافت زنده است, به همین دلیل می توان از آن برای تزریق دوباره به بدن فرد استفاده کرد. برای مثال میتوان چربی را از بدن فرد تخلیه کرد و بعد از آن برای افزایش سایز سینه دوباره به بدن فرد تزریق کرد.
حتی افرادی که از اضافه وزن رنج نمی برند اما با چربی های انباشته کوچک اما سرسخت درگیرند هم میتوانند برای از بین بردن آن ها از روش بادی جت استفاده کنند.