امواج اولترا سوند

لاغری سریع و موضعی با امواج اولترا سوند

بافت چربی انباشته شده در بدن در بعضی نواحی سخت شده و نسبت به فعالیت های ورزشی یا رژیم های لاغری مقاوم می شوند.
اما خوش بختانه امروزه می توان از روش های متفاوت و متنوعی برای از بین بردن این چربی های اضافه در بدن استفاده کرد.
یکی از موثرترین و بدون عارضه ترین این روش ها استفاده از دستگاه های مولد امواج اولتراسوند است. این روش جایگزین بسیار مناسبی برای روش کویتیشن است, چراکه در این روش هیچگونه برش, زخم, خونریزی و جراحی وجود ندارد و پس از انجام آن نیز عوارضی برای فرد نخواهد داشت.

لاغری با اولتراسوند چگونه انجام می شود؟

در این روش برای نابود کردن غشای سلولی سلول های چربی, از امواج اولتراسوند بهره میگیرند. پس از اینکه بافت های چربی در معرض تابش این نوع از امواج قرار می گیرند, دچار شکستگی غشای سلولی می شوند. پس از آن چربی هایی که به شکل مایع آزاد شده اند همراه با ادرار و عروق از بدن خارج می شوند.
گرمایی که پس از انجام این فرآیند در بدن اتفاق می افتاد کلاژن سازی را نیز تحریک می کند و به دنبال آن پوست استحکام و قوام خود را حفظ می کند. این به این معنی است که بعد از انجام این روش و حذف چربی های انباشته شده در زیر پوست, پوست دچار افتادگی نخواهد شد.
یکی دیگر از کاربردهای امواج اولتراسوند, درمان سلولیت است. حرکت غلتک مخصوص روی بدن باعث شکسته شدن فیزیکی سلولیت میشود. هم چنین به دلیل افزایش گردش خون در آن ناحیه افتادگی و ناهمواری های پوست نیز برطرف شده و پوستت ظاهری صاف و زیبا پیدا می کند.

مزایای اولتراسوند نسبت به دیگر روش ها

کاملا نیمه تهاجمی است و عوارضی برای فرد ندارد.
هیچگونه جراحی صورت نمی گیرد و در نتیجه خطراتی مثل عفونت, خونریزی و درد برای فرد به وجود نخواهد آمد.
هیچ ماده خارجی وارد بدن نمی شود و حذف چربی ها کاملا طبیعی و متناسب با روند طبیعی بدن انسان است.
نیازی به استراحت و گذراندن دوره نقاهت نیست و افراد می توانند بلافاصله پس از انجام این روش, فعالیت های روزمره ی خود را از سر بگیرند.
روشی موضعی و دقیق است و میتوان با استفاده از آن فقط چربی های نواحی مورد نظر را از بین برد. در نتیجه اندام شما پس از تکمیل درمان کاملا طبق سلیقه شما خواهد بود.
در از بین بردن چربی های مقاومی که با ورزش و رژیم غذایی نابود نمی شوند بسیار موثر است.