آر اف

درمان سلولیت با استفاده از آر اف

سلولیت چیست؟

پروتئین های کلاژن و الاستین موجود در بافت پوست باعث حفظ قوام و انقباض پوست می شوند. با بالا رفتن سن, میزان این پروتئین ها کاهش می یابد. این کاهش کلاژن علاوه بر ایجاد افتادگی و چروک در پوست, باعث بروز سلولیت نیز می شود. سلولیت معمولا در نواحی باسن, پهلو و پاها دیده می شود.
سلولیت به طور علمی مشکلی برای سلامتی افراد ایجاد نمی کند و نشانه ای از بیماری یا اختلال در افراد نیست, و حتی ممکن است در بدن افرادی که اضافه وزن ندارند هم مشاهده شود, اما بسیاری از افراد آن را نقصی در زیبایی پوست می دانند. همچنین هورمون استروژن نیز یکی از عوامل سلولیت در بدن است, به همین دلیل این مشکل در زنان بسیار شایع تر از مردان است.

چگونه سلولیت را درمان کنیم؟

در حال حاضر بهترین و موثر ترین روش برای رفع سلولیت استفاده از تکنولوژی RF است. این امواج به لایه های عمیق تر پوست نفوذ کرده و با گرمایی که از عبور آن ها ایجاد می شود, تولید کلاژن در پوست را تحریک می کنند.
هم چنین این امواج در از بین بردن چربی های اضافی بدن نیز نقش دارند. عملکرد آن ها به گونه است که سلول های چربی را تخریب می کنند و بعد از آن چربی های آزاد شده از طریق ادرار از بدن دفع می شوند.
روش RF علاوه بر از بین بردن چربی ها و سلولیت, باعث جوان سازی و رفع افتادگی پوست نیز می شود.

مزایای روش آر اف

بدون نیاز به جراحی و کاملا غیر تهاجمی
روشی موثر که نتیجه ی آن پس از اولین جلسه قابل مشاهده است.
درمان سلولیت به طور کامل
رفع افتادگی و شلی پوست در نواحی مختلف از جمله صورت و گردن و بدن
ایجاد قوام و سفتی در پوست
لاغری موضعی و شکل و فرم دهی به بدن
بدون دوره نقاهت و بدون نیاز به استراحت بعد از جلسات

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات مورد نیاز برای افراد نسبت به میزان چربی و سطح سلولیت پوست متفاوت است و پزشک معالج تعداد جلسات را با توجه به ویژگی های فردی بیمار تعیین می کند. اما به طور معمول 8 تا 12 جلسه ی سی نیم ساعته برای افراد توصیه می شود.